BABASH BLOG

On aeg asjast sotti saada!

Oleme tegutsenud ligi 9 kuud ning on aeg lõppude lõpuks tutvuda kõigiga inimlikul tasandil. Suhelda inimestega otse ja vahetult. Soovime näidata, et me pole lihtsalt üks rakendus mitme hulgast, vaid meie põhieesmärk on olla Sinu, meie kasutaja, jaoks olemas, pakkuda Sulle parimat kasutaja kogemust ning muuta Sinu elu mugavaks. Seega, alustame basicust. Mis on BaBash? Kuidas sai see alguse? Miks on meil BaBashi vaja? Mis probleeme rakendus lahendab? Milline näeb välja meie tulevik BaBashi abil? Miks tasub BaBashi kasutama hakata nüüd ja praegu? Milline on BaBashi sihtgrupp? Nendele ja mitmetele küsimustele vastame just siin blogis, mida parasjagu loed. Jagame meie ettevõtmise tagamaad, kogemusi ning toome Sinuni üritusmaastikul figureerivaid venuesid, promootoreid ja startup maailma tuntud nimesid. Stay tuned!

Täna räägime aga Latitude59 üritusest, millest võttis osa meie BaBashi founder Andrei Stepin. Miks? Sest läbi selle saame oma lugu Sulle paremini jutustada ja meie teekonnale kaasa haarata!

BaBash on alates 2020. aasta märtsist Startup Inkubaatori kasvuprogrammi liige. Kuna Startup Inkubaator oli selle aasta Latitude59 üks läbiviijatest, andsid nad võimaluse inkubaatori viiele säravaimale startupile oma startupi ideed invstoritele pitchida – BaBash oli üks viiest säravaimast.

Aga mis on Latitude59?

Latitude59 on tehnoloogia, ettevõtluse ja innovatsiooni konverentsi programm, millel on  iga aastaselt 2500+ osalejat. Programmi põhieesmärgiks on networking ehk anda võimalus alustavatel startupidel end investorite ja avalikuse ees nähtavaks teha. Samuti on Latitude59 hea võimalus investeeringute kaasamiseks ning pikaajalise koostöö alustamiseks mõne Venture Capital ettevõttega, kes näeb ühes või teises startupis potentsiaali. Ürituse puhul oli kõige silmatorkavam asjaolu, et vaatamata praegusele olukorrale maailmas, olid kõik osalejad väga positiivselt meelestatud. Kõik said aru, et ülemaailmne pandeemia läheb üks kord üle ning selleks, et olla valmis kiireks kasvuks, peab praegu selle nimel tegutsema hakkama. COVID-19 pani kõik startupid uuesti ühise stardijoone taha andes alustavatele startupidele võimaluse suurematele järgi jõuda ning suurtele startupidele võimaluse tõestada, et nad ei jõudnud tippu tänu õnnelikule juhusele.

Boomarki blogi kohe heaga ära, sest head kraami on tulemas nagu Vändrast saelaudu!

Mis muudab BaBashi üheks säravamaks startupiks praegusel hetkel?

  • Ööelu valdkond on olnud ilma suurema innovatsioonita juba väga pikka aega – järjekorrad, liigne alkoholi tarbimine ning hommikused üllatused pangaväljavõtet vaadates on saanud uueks normaalsuseks. 
  • Elu on muutunud tänu mobiilirakendustele väga lihtsaks ja mugavaks ning ka ööelu peab selliseks muutuma.
  • BaBash toob innovatsiooni ööelu sektorisse mugava rakenduse näol, mis jätab meelde kliendi harjumused ning hoolitseb selle eest, et õhtu mööduks lihtsalt ja mugavalt.

Millised olid 3 peamist mõtet, mis Andrei endaga kaasa võttis?

  1. Innovatsioon on edasiviiv jõud
  2. Ükski asi ei kesta igavesti ehk everything shall pass
  3. Tasub proovida!